Kişisel Bakım Ürünleri

Her güzel gün, bir ''Raks Günü''dür.

Ücretsiz Kargo

100 TL Üzeri siparişlerde kargo ücreti bizden

Aynı Gün Kargo

14:00'a kadar yapılan alışverişlerde

Taksitli Alışveriş

Taksitli Alışveriş İmkanı

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL & 3D Secure

Garanti

Vantilatörler 5 Yıl Garantimiz Altındadır

Yerli Üretim

Sermayemiz & Ürünlerimiz Yerli Üretimdir

Sağlıklı ve güzel görünmek için RAKS Kişisel Bakım Ürünleri

Hayatımızın her aşamasına girmiş olan telefonlar ve medya araçları ile artık hepimiz sürekli kameraların karşısındayız.

Boş anlarımızda sevdiklerimizi ve kendimizi en güzel hallerimizle yakalamak için sürekli çektiğimiz özçekim fotoları ve videoları ile bir nebze de olsa hepimiz biraz ekran yüzüyüz diyebiliriz.

Tarihin akışını değiştiren teknolojiler ve üretim modelleri en sonunda insanın güzellik ve bakım algısını da değiştirdi.

İçerisinde yaşadığımız çağda “algı gerçektir” diyerek hepimizi öyle ya da böyle nasıl görünmemiz gerektiğine ve görüntünün de en az içerik kadar önemli olduğuna inandıran yüzlerce söylem ve analize rastlayabilirsiniz.

Bu söylem özellikle büyük reklam kampanyaları yapan ve yüksek bütçelere sahip markalar tarafından sürdürüldü ve en sonunda hepimizin bir “imajı” olması gerektiği konusunda bir ikna seviyesine ulaştı.

Kişisel davranışlarımız bir yana, saçlarımızın duruşu, kesimi, giydiğimiz kıyafetlerin tarzı ve bunun gibi her ayrıntı konusunda markaların kafamıza işlediği hale gelmek için kişisel bakım kavramı ortaya çıktı.

Daha bakımlı görünmenin artık hepimizi iyi hissettirdiğini biliyoruz.

Bu daha iyi görünmenin yolları ise artık eskiden olduğundan daha kolay. Teknoloji ve tüketimin yaygınlaşması kuaför ve bakım salonlarının imkanlarını evimize, banyomuza getirdi.

Hatta bu ürünleri seyahat çantamızda taşır haldeyiz.

Kişisel bakım kavramı kendimize daha iyi bakmanın bir ifadesi. Nasıl görünmek istiyorsak, öyle olabilmenin bir açılımı.

Peki, nasıl bir "güzellik" arıyoruz?

Saç kurutma makinaları, saç düzleştiriciler, saç kıvırıcılar, tüy almak için kullanılan epilasyon aletleri her birisi bizi istediğimiz “havaya” sokmak için üretilmiş cihazlar. Her geçen gün bunları daha iyi nasıl kullanabileceğimize dair yeni yeni videolara erişimimiz sayesinde gerçekten nasıl bir güzellik arıyorsak ona ulaşabiliyoruz.

RAKS kişisel bakım ürün ailesi nasıl bir güzellik aradığınız sorusunun en doğru yanıtını ürünlerini kullanan sizlere bırakıyor çünkü hepimiz kendimiz olduğumuz ve kendimizi güzel hissettiğimizde hedeflenen gerçekleşmiştir diye düşünüyor.

RAKS, herkese ve her keseye hitap eden elektrikli kişisel bakım ürünleri ile güzelleşmenin imkanlarını evinize, ofisinize ve hatta yanınıza kadar getiriyor. RAKS markasının yüksek bilinirliği ve güvenirliliği de markanın kendisine yaptığı bakımlardan geçiyor. Bu bakımların en başında da tüketicilerine duyduğu saygı ve ürünlerine sunduğu satış sonrası servis ve bilgilendirme hizmetleri.

Saç kurutma makinaları, saç düzleştiriciler ve saç şekillendirici ürünlerde gerek profesyonel salonlarda kullanılacak modeller gerekse de ev ve seyahat tipi modelleriyle her isteğe cevap verecek çeşidi portföyünde bulunduruyor.

RAKS markasını yerli üretim olarak bu cihazları piyasaya sunuyor olması aynı zamanda ürünlerin Türkiye ekonomisine destek vermesi anlamına geliyor.

Bugünkü çeşit sayısını çok daha yüksek bir sayıya ulaştırmak ve bu çeşitleri de en uygun koşullarla kullanıcılarına sunmak için uğraş veren RAKS markası kişisel bakım kategorisinde de söz sahibi olmayı hedefliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.