FANLI ISITICILAR - RAKS

Fanlı Isıtıcıların kullanım alanları?
Fanlı ısıtıcılarımız evlerinizde, iş yerlerinizde hatta dış mekanlarda bile ısınmanızı sağlayacak alternatifler sunar.

Fanlı ısıtıcılarda tasarım ürünler var mıdır?
Fanlı ısıtıcılarda modern, ergonomik bir tasarım göze çarpıyor. Kullanım alanlarına göre boyutları ufak, kullanışlı ve güçlü bir yapıya sahip olması önemli etkenlerden biri olarak düşünülebilir.

Fanlı ısıtıcı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
Öncelikle konuyu kalite, tasarım ve teknik özellikler bütünlüğü olarak ele almalıyız. Tavsiyemiz seçtiğiniz ürünün tüm özelliklerine dikkat etmeniz. Modern tesislerde üretilmi? ve titiz kalite kontrol i?lemlerinden geçirilmi? olan ürününüzün size en iyi verimi sunmasına önem vermelisiniz. Ürün özellikleri, kullanım alanları, satış öncesi ve satış sonrası hizmet kalitesi ile müşterilere sağlanan kolaylıkları gözden geçirmeliyiz. Bir fanlı ısıtıcı seçerken ürünün motor gücü, ısıtma alanı, kullanım alanı gibi teknik bilgilere erişebilmeniz halinde bu bilgiler ürünün performansını size söyleyecektir. Bu teknik verilerin yanısıra üründeki gövde niteliği, üründe kullanılan malzemelerin kalitesi de ürünün performansını doğrudan etkiler. Ayrıca fanlı ısıtıcı ürünlerinde emniyetli, termik kesicili, termostatlı, 2 ayrı güçte ısıtma, soğuk üfleyen vantilatör özelliği ile modern ve ergonomik tasarımıyla yatay ve dikey kullanım gibi birçok özellik sunmalıdır. Bunlar, ürünü daha güvenilir bir şekilde kullanacak kullanıcılar için önerebileceğimiz özelliklerdir.

En ekonomik en ucuz fanlı ısıtıcı nasıl alınır?
Bu modelleri ekonomik yapan sadece ilk satınalma maliyeti değil aynı zamanda doğru bir ürün ve marka seçmeniz durumunda uzun ömürlü olmasıdır.

Dikkat edilmesi gereken teknik özellikler nelerdir?
Ürünlerin üzerinde bulunan işaretlemelerde veya ürünler ile birlikte verilen diğer basılı dökümanlarda beyan edilen değerler, ilgili standartlara göre laboratuvar ortamında elde edilen değerlerdir. Bu değerler, ürünün kullanım ve ortam şartlarına göre değişebilir.

Ürünleri kurmadan önce neye dikkat etmeliyim?
Ürünleri kullanmadan ve kurmadan önce, kullanma kılavuzların tamamını dikkatlice okuyunuz ve bir ba?vuru kaynağı olarak saklayınız. Kullanma kılavuzu ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Ürününüzü daha iyi tanımanızı, kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Özellikle güvenlik ile ilgili bilgilere uyunuz. Yangın, elektrik çarpması ile yaralanmaya sebebiyet vermemek için güvenlik önlemlerini dikkat ile okuyunuz ve uyarılara uyunuz. Daha sonra da ihtiyacınız olabileceği için kullanma kılavuzunu kolay ula?abileceğiniz bir yerde saklayınız. Ayrıca ürün ile birlikte ilave olarak verilen diğer belgeleri de okuyunuz ve saklayınız. Eğer ürününüzün parçaları kırık veya hasarlı ise kullanmayınız! Size en yakın bir Yetkili satıcıya başvurunuz. Isıtıcı alırken seçeceğiniz markanın satış sonrası servislerinin hızlı ve etkin çalışması bu ürünü seçerken bir diğer parametre olmalıdır.

Fanlı Isıtıcıları nasıl saklamalı?
Bir fanlı ısıtıcı aldıktan sonra işiniz bitmiyor, havalar ısınmaya başlayınca cihazınızı güzelce saklamanız ve tozlanmasını önleyecek şekilde kaldırmanız halinde bir sonraki soğuk havalar geldiğinde size huzurlu bir ortam sunacak ürününüzü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürününüzü saklarken üzerine yük binmemesine, tozlanmamasına ve devrilmemesine  dikkat ediniz. Ürünün güç kablosunun fazla bükülmemesi de önemli olacaktır.